Το ρεπορτάζ του Μίλτου Θεοδοσίου μετά το 0-2 της ΑΕΚ επί του Λεβαδειακού! ● 3/12/17
Like and Share video.
_____

_____

_____

IMPORTANT NOTICE ( COPYRIGHTNOTICE ) : If you ever wish for video to be taken down,please ask. I will take it down immediately. All i ask is that you contact me before filling a claim. I have worked really hard to make this channel and it vill be very sad to lose it because of something very trivial like that . THANKS FOR COOPERATION – ΜΚ21
_____

© youtube.com/MK21FHD

4 ΣΧΟΛΙΑ

1. Ανέστη Καλή τύχη είναι γνωστό ότι.έχει σχεδόν κλείσει στην Μπραιτον έφαγες κράξιμο αλλά είναι καλός τερματοφύλακας όχι τελείως αλλά καλός μακάρι να πετύχει στην πρεμιέρ λιγκ τώρα για την ομάδα πολύ καλή 6 τελικές μπροστά πίσω ούτε σουτ στο.ημίχρονο στο.δεύτερο κάναμε άλλες 2 3 καλές είχαμε δοκάρι και.δεχτήκαμε 2 φάσεις οπότε όλα καλά πάμε τώρα Γ το.διπλό στην Αουστρια άμα βάλουμε γκολ το πρώτο 15 λεπτό περασαμε πάμε αδέρφια φόρτσα ΑΕΚ